KURUMSAL

AVRASYA

Avrasya Taş Kırma, 2006 yılından bu yana ESWL Ünitesi ile hizmet vermektedir.
Kurulduğu yıldan bu yana 62.000 hasta sayısı üzerinde tedavi gerçekleştirmiş bir ünitedir. Tecrübeli idari ve teknik kadrosu ile etik kurallar çerçevesinde ve hasta haklarından ödün vermeden hizmet vermektedir. Sağlık bakım hiz metleri, tüm dünyada "sürekli iyileştirme" temel alınarak yeni standartların, modellerin ve yöntemlerin hayata geçirildiği önemli bir sektördür. Avrasya Taş Kırma’da çağdaş işletim ve hizmet standartlarını yakala mak ve hatta daha fazlasını gerçekleştirerek mükemmel hizmeti sunmak ana hedeftir. Avrasya Taş Kırma'da sürekli iyileştirme, kalite yönetiminin vazgeçilmez unsurudur. Toplam Kalite Yönetimi ışığında oluşturduğumuz kalite sistemimizin en önemli hedefi etkin kaynak kullanımı ve işin ilk seferde doğru olarak yapılmasıdır.

MİSYONUMUZ

Hasta güvenliğini ön planda tutan, etik değerlerden ödün vermeksizin çağdaş bilgi ve son teknolojiyi kullanarak üst düzeyde sağlık hizmetlerini, uygun ekonomik koşullarda sağlamaktır.

VİZYONUMUZ

Sağlık sektöründe güvenilir bir marka ve örnek bir model olarak uluslararası hizmet standartlarına ulaşmış akredite bir sağlık kuruluşu olmak,

Hedeflerimiz

Gelişim

Uluslararası düzeyde bilimsel gelişmeleri hastanemizin tüm hizmet alanlarında kullanıma sunmak.

Uzmanlık

Üstün teknoloji, uzman kadro ile doğru teşhis ve hızlı tedaviyi sağlarken, hastalarımızın kaliteli güvenilir hizmeti, uygun koşullarda almasını sağlamak.

Hizmet

Hizmet verdiğimiz toplumun ihtiyaç ve beklentilerini karşılarken, yaptığımız her şeye yeni değerler eklenmesini sağlamak.

Eğitim

Hasta ve yakınlarımızın dolayısıyla tüm toplumumuzun sağlık eğitimine katkı sağlamak.

Performans

Kişisel performansı kurum performansına pozitif olarak yansıtacak ‘katma değer yaratan’ sistemler oluşturmak..

Memnuniyet

Hasta ve yakınlarımızın %100 memnuniyetini sağlamak.

Tecrübe

Hastanemizde görev alan tüm personelin, görevini iyi ve doğru şekilde yapabilecek, bilgi ve tecrübeye sahip profesyonellerden oluşmasını sağlamak.

Sorunsuz

Sıfır hata ile hizmet vermektir.

Bizimle Whatsapp üzerinden iletişime geçiniz!Bizimle telefon üzerinden iletişime geçiniz!